kontakt

 

WILLA MAKSYM

ul. Daszyńskiego 81B
43-450 Ustroń
tel. 500 557 907
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 Dane do przelewu:

 08 1050 1070 1000 0090 8360 5320

Idziak 
ul. Daszyńskiego 81

43-450 Ustroń
Tytuł przelewu: Imię, nazwisko i termin pobytu

                         fb

 DSC 8551

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko 
E-mail 
Telefon 
Termin wypoczynku 
Treść wiadomości 
Proszę przepisać. khzcaxho Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

  

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Willa Maksym – Adrian Idziak z siedzibą w 43-450 Ustroń, ul. Daszyńskiego 81B, jako administratora danych w celu przekazywania Państwu informacji dotyczących usług i produktów oferowanych przez Adriana Idziak oraz w celu udzielania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzonej korespondencji, a w przypadku zarezerwowania noclegu oraz późniejszego pobytu przez okres niezbędny przepisami prawa w celu ewentualnego dochodzenia roszczeń.

Dane osobowe mogą być udostępniane przez administratora:  podmiotom którym Administrator ma obowiązek przekazywać Pani/Pana dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania Państwu ww. informacji oraz do dokonania rezerwacji. 

Ponadto Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. W celu skorzystania z wskazanych praw mogą Państwo przesłać wniosek na adres administratora listownie lub drogą elektroniczną.